Oblastný futbalový zväz Rožňava

Úradná správa č.: 10 zo dňa 28. septembra 2011


Zo zasadnutia ŠTK dňa 28.9.2011 :

 

ŠTK schvaľuje výsledky I.tr. / 8. kolo/ zo dňa 25.9.2011 :

Slavošovce- Betliar           3:2

Drnava- FK Brzotín          2:1

Dlhá Ves- Vyš.Slaná         2:1

Bohúňovo- Hrhov              2:1

Rož.Bystré-Vlachovo        4:0

Rudná- Krh.D.Lúka           2:1

 

ŠTK schvaľuje výsledky II.tr./ 6. kolo/ zo dňa 25.9.2011 :

Rakovnica- SP MFK“B“   3:1

Honce-Niž.Slaná               2:3

Ml.Brzotín-Jovice              2:2

Dedinky-Čoltovo               8:0

Plešivec-Kečovo                3:0

Pača- Štítnik                       3:3

 

ŠTK schvaľuje výsledky dorastu/ 4. kolo/ zo dňa 25.9. 2011 :

Gem.Hôrka-Krh.Podhr.     2:1

 

ŠTK na základe požiadavky TJ FO Vlachovo vyzýva FK Plešivec a TJ FO Vlachovo o predloženie vzájomnej dohody na odohratie zápasu 4. kola dorastu FK Plešivec - Vlachovo do najbližšieho zasadnutia ŠTK. V opačnom prípade bude ŠTK postupovať v zmysle SP.

 

ŠTK na základe požiadavky FK Krh.D.Lúka vyzýva MFK Dobšiná a FK Krh.D.Lúka o predloženie vzájomnej dohody na odohratie zápasu 4. kola dorastu Dobšiná - Krh.D.Lúka do najbližšieho zasadnutia ŠTK. V opačnom prípade bude ŠTK postupovať v zmysle SP.

 

ŠTK schvaľuje výsledky st.žiakov / 6.kolo/ zo dňa 24.9.2011 :

Štítnik-Krh.D.Lúka            1:5

Krh.Podhr.-Gem.Poloma   6:1

Rož.Bystré-Slavošovce      0:6

Dobšiná-Lipovník              0:0

Bohúňovo-Čoltovo            1:3

 

 

ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu II.tr. Čoltovo - Rakovnica dňa 2.10.2011 v UHČ na ihrisku v Rakovnici. Jarné / 18. kolo/ sa odohrá na ihrisku v Čoltove.

 

ŠTK upozorňuje na organizáciu turnaja prípraviek dňa 1.10.2011 o 9.00 hod.

Skupina A : Betliar        Skupina B: Hrhov

 

 

ZO ZASADNUTIA DK DŇA 28.9.2011 :

 

Hráči napomínaní- I.trieda :

Milan Mákkai-Dlhá Ves/2/

Attila Pómaj-Dlhá Ves/1/

Gabriel Béke-Dlhá Ves/3/

Jozef Karalo-Slavošovce /2/

Vladimír Valentík- Slavošovce/3/

Michal Rohaľ-Slavošovce/1/

Róbert Kovács-Drnava/3/

Gejza Dókus-FK Brzotín/2/

Mikuláš Mihály-FK Brzotín/2/

Ondrej Kočiš-FK Brzotín/1/

Pavol Gášpar-FK Brzotín /2/

Alexander Polyak-FK Brzotín /4/ stop 2.10.2011

Flórian Demeter- FK Brzotín/1/

Zsolt Barkasz-Betliar/ 2/

Pavol Lukáč-Betliar/1/

Ondrej Kračún-Vyš.Slaná/1/

Martin Gallo-Vyš.Slaná/1/

TomášZsigrai-Hrhov/1/

Gábor Veverica-Hrhov/2/

Ján Čižmár-Krh.D.Lúka/1/

Csaba Korintuš-Krh.D.Lúka/1/

Matej Šivec-Vlachovo/3/

Filip Šivec-Vlachovo/2/

Miloslav Gál-Vlachovo/ 3/

Marek Deméň-Rudná/ 4/ stop 2.10.2011

Roland Kovács-Rudná/2/

Alexander Koteleleš-Rudná/1/

Miloš Leng-Rož.Bystré/2/

 

Hráči napomínaní-II.trieda :

Miroslav Majerčák-Dedinky/1/

Maroš Gonos-Kečovo/2/

Norbert Molnár-Kečovo/3/

Štefan Csongovai-Čoltovo/2/

Róbert Nagy-Jovice/2/

Ján Žiga-Štítnik/2/

Ján Kolesár-Štítnik/3/

Martin Sivók-Štítnik/2/

Maroš Soják-Niž.Slaná/1/

Jakub Gáll-Niž.Slaná/1/

Vladimír Karas-Niž.Slaná/1/

Dominik Erm-Pača/2/

Martin Vavrek-Ml.Brzotín/1/

Jaroslav Strelka-Honce/1/

 

Hráči vylúčení :

Csaba Korintuš- Krh.Dl.Lúka /1 zápas nepodmienečne I/5-a

Pavol Lukáč-Betliar / 1 zápas nepodmienečne I/5-a

Gabriel Béke-Dlhá Ves / 1 zápas nepodmienečne I/5-a

Miloslav Gál-Vlachovo / 1 zápas nepodmienečne I/5-a

Zoltán Laven-Plešivec / 4 zápasy nepodmienečne I/6-1b

Vladimír Karas-Niž.Slaná / 1 zápas nepodmienečne I/5-a

 

DK trestá FK Rudná finančnou pokutou 17 euro za nedostatočnú usporiadateľskú službu v zápase I.tr. Rudná-Krh.Dl.Lúka / 8. kolo/podľa čl.II/1-a a zároveň nariaďuje zvýšiť usporiadateľskú službu počas domácich zápasov.

 

DK trestá FK Krh.Dl.Lúka finančnou pokutou 50 + 7 euro za HNS lavičky, zákazom výkonu ved.mužstva K. Ambruzsa na 6 mesiacov nepodmienečne podľa čl.II/1-b.

 

DK trestá hráča FK Krh.Dl.Lúka Vojtecha Hegeduša zastavením činnosti na 3 zápasy nepodmienečne podľa DP I/3b.

 

DK upozorňuje FK Rož.Bystré na nesprávne a neúplné vyplnenie zápisu o stretnutí v zápase I.tr. Rož.Bystré-Vlachovo/ 8. kolo/.



Späť